Kundsupport:
042-20 88 50
E-post:

Inga produkter tillagda!

Köp en produkt så ser det lite roligare ut här ;)

Kundvagn

0 kr
Kontakta oss Besök oss Vitvaror från Miele

TEAM HALLBÄCKS:

Tom Hallbäck
Butikschef, säljare vitvaror

Kontakt
Tom@hallbacks.se
042 - 20 88 55


Anders Kaunisto
Säljare hemelektronik & hifi

Kontakt
Anders@hallbacks.se
042 - 24 85 33


Pontus Janernäs
Leveranser, installationer & försäljning

Kontakt
Pontus@hallbacks.se
042 - 20 88 59


Ann Berntsson
E-handel & ekonomi

Kontakt
Ann@hallbacks.se
042 - 24 85 30


Magnus Leo
Säljare

Kontakt
Magnus@hallbacks.se

042 - 24 85 31


Lars-Uno Hallbäck
VD

Kontakt
Lars@hallbacks.se
042 - 20 88 50